День Державного Прапора України!

Сьогодні для усього світу наш прапор – символ незламності та мужності, відваги та боротьби за свободу. 

Державний прапор країни – це не формальність, а історична святиня, символ свободи, єдності, честі та гідності народу. Прапор не створюється на замовлення. Він з’являється в історії нації, пройшовши тернисті шляхи буття людей, увібравши в себе найщиріші поривання, мрії та дух народу.

Сьогодні синьо-жовті кольори майорять на всіх державних установах України, над звільненим островом Зміїний, над визволеними селами та містечками Херсонщини, Запоріжжя, Донеччини та Харківщини. 

Наш прапор здіймається над посольствами нашої країни, під ним ходять у моря-океани українські кораблі. Стрімко злітає жовто-блакитне полотнище на спортивних змаганнях, коли на п’єдестал пошани підіймаються наші українські спортсмени. Наш прапор тріпотить на вершинах Говерли, Евересту, Ельбрусу та Кіліманджаро.

Гордо майорить жовто-блакитне знамено, промовляючи всьому світу: «Є у світі Україна і є українці!»

Дорогі колеги, учні та їхні батьки! У цей святковий день від щирого серця бажаємо вам мирного та щасливого життя, родинного затишку та добробуту. Нехай ваші серця будуть сповнені гордості за нашу країну, а всіх українців згуртує дух єднання та порозуміння! Хай джерело віри, надії та любові до України буде невичерпним!

Слава Україні! Героям слава!