До дня Гідності та Свободи України в гімназії № 62 Дарницького району міста Києва разом з БО «Фонд Суспільної Допомоги» на чолі з Каменським Андрієм був проведений урок національно-патріотичного виховання. 22 листопада у стінах гімназії розповідали школярам про шлях українського захисника від часу козацтва до сучасного воїна. Серед присутніх – люди, які безпосередньо мають відношення до нескорених, ставши на захист країни, самовіддано оберігаючи нашу свободу і незалежність. Волонтери продемонстрували власноруч виготовлені вироби в дії: діти попрактикувалися у накиданні маскувальної сітки на обʼєкт, отримали навички з тактичної медицини, навчилися використовувати ноші, ознайомилися з деякими зразками зброї. Найбільш хвилюючий момент – вручення подарунків дітям, чиї батьки та рідні боронять Україну від окупанта. Дякуємо усім, хто на своєму місці наближає нашу велику Перемогу! Слава Україні! Слава Героям!